Jaką rolę mogą pełnić małe misie oraz co są w stanie ocalić?

wpis w: Handel | 0
Od jakiegoś momentu w naszym prawie działa przepis, który nakazuje wszystkim osobom idącym poza miastem w godzinach wieczornych mieć jakiekolwiek fluorescencyjne przedmioty.

Dla przykładu mogą to być paski albo specjalne taśmy czy koszulki.

miś obdlaskowy

Autor: order_242
Źródło: http://www.flickr.com
Wychodząc naprzeciwko takim potrzebom, różne agencje marketingowe proponują klientom specjalne maskotki. Są one wyprodukowane przykładowo w postaci różnorodnych zwierzątek, jakie opiekunowie kupują dla swoich pociech. Niezwykle modnym obecnie wzorem jest miś obdlaskowy. Jest on wielkości ok. 10 centymetrów. Tego typu misiek mógłby posłużyć jako breloczek, który można by przy pomocy sznureczka przywiązać do plecaka.

Zaintrygował Cię przeczytany tekst? Jeżeli tak, to z pewnością przypadnie Ci do gustu także kompleksowy wpis, który zaprezentowaliśmy w linku poniżej.

Jest to bardzo tani towar, zatem warto jest zakupić parę sztuk i przymocować w różnych miejscach plecaka naszego smyka. Tego typu maskotki wytwarzane mogą być w różnych kształtach i barwach. Mogą być płaskie lub trójwymiarowe.

Nie bez znaczenia jest także to, że na tego typu produktach można umieścić dowolny druk. Inaczej mówiąc można w oczach swoich potencjalnych klientów skojarzyć firmę z bezpieczeństwem na drogach i bezpieczeństwem dzieci. Tego typu odblaskowy miś jest do nabycia niemalże w każdym miejscu w sklepach zabawkowych, w internecie czy nawet w marketach z artykułami dla dzieci w wieku szkolnym czy w kioskach.

Na misiu może zostać wykonany dowolny napis za pomocą sitodruku lub tampodruku. Zakupując tego miśka należy tylko sprawdzić, czy taki towar jest środkiem ochrony indywidualnej według ustawy Ministra Gospodarki z 21-go grudnia 2005 roku.
Komentarze zostały wyłączone.