Jaką rolę mogą pełnić małe misie oraz co są w stanie ocalić?

| posted in: Handel | 0
Od jakiegoś momentu w naszym prawie działa przepis, który nakazuje wszystkim osobom idącym poza miastem w godzinach wieczornych mieć jakiekolwiek fluorescencyjne przedmioty.

Dla przykładu mogą to być paski albo specjalne taśmy czy koszulki.
miś obdlaskowy
Autor: order_242
Źródło: http://www.flickr.com
Wychodząc naprzeciwko takim potrzebom, różne agencje marketingowe proponują klientom specjalne maskotki.

Czy szukasz na stronie wassily kandinsky obrazy czegoś niezwykle ciekawego? Zachęcamy w takim razie do następnego tekstu. Musisz tylko kliknąć w ten link.

Są one wyprodukowane przykładowo w postaci różnorodnych zwierzątek, jakie opiekunowie kupują dla swoich pociech. Niezwykle modnym obecnie wzorem jest miś obdlaskowy. Jest on wielkości ok. 10 centymetrów. Tego typu misiek mógłby posłużyć jako breloczek, który można by przy pomocy sznureczka przywiązać do plecaka. Jest to bardzo tani towar, zatem warto jest zakupić parę sztuk i przymocować w różnych miejscach plecaka naszego smyka.

Jeżeli zainteresował Cię opisywany artykuł, koniecznie zobacz jeszcze ten odnośnik! To świetna oferta i tutaj znajdziesz dodatkowe informacje.

Tego typu maskotki wytwarzane mogą być w różnych kształtach i barwach. Mogą być płaskie lub trójwymiarowe.

Nie bez znaczenia jest także to, że na tego typu produktach można umieścić dowolny druk. Inaczej mówiąc można w oczach swoich potencjalnych klientów skojarzyć firmę z bezpieczeństwem na drogach i bezpieczeństwem dzieci. Tego typu odblaskowy miś jest do nabycia niemalże w każdym miejscu w sklepach zabawkowych, w internecie czy nawet w marketach z artykułami dla dzieci w wieku szkolnym czy w kioskach.

Na misiu może zostać wykonany dowolny napis za pomocą sitodruku lub tampodruku. Zakupując tego miśka należy tylko sprawdzić, czy taki towar jest środkiem ochrony indywidualnej według ustawy Ministra Gospodarki z 21-go grudnia 2005 roku.
Comments are closed.