Jaka biżuteria jest godna uwagi? Czy jest specjalna biżuteria dla mężczyzn?

| 0
Biżuteria to coś, bez czego wiele ludzi nie jest w stanie się obyć. Niektórzy lubią mieć jej duże ilości, inni z kolei wolą mieć parę sztuk biżuterii, jednak bardzo luksusowej. Na jaką biżuterię warto zwrócić uwagę?

Zegarki to także taka biżuteria http://www.olenkaphu.pl/. Część osób może się zdziwić, natomiast dzisiaj już chyba nikt nie używa zegarków do dowiedzenia się, która jest godzina. Każdy ma wszak telefon komórkowy. Z tego względu posiadanie zegarka to nie jest coś koniecznego, jak kiedyś. Stąd stwierdzenie, iż zegarki są już raczej ozdobą. Niektóre nawet niesamowicie luksusową. Godne polecenia okazują się marki z dłuższą tradycją, przykładowo Timex. timex -Więcej na podstronie Mogą pochwalić się dobrą jakością, modeli natomiast jest ogromny wybór. Zarówno mężczyźni jak i kobiety będą mogli kupić coś dla siebie. Nie brakuje modeli Timex ze skórzanymi paskami, podobnie jak tych bardziej eleganckich z bransoletką. Jednak już coraz częściej mężczyźni przekonują się do kupowania dla siebie biżuterii. Zapewne nie każdy wie, że istnieje biżuteria męska, która ma wciąż większe grono fanów. Szczególnie popularne są różnego rodzaju bransoletki. Często jest to połączenie części metalowych i skóry naturalnej. Tego typu biżuteria męska nie jest aż tak bogato zdobiona jak kobieca.

ubrania - odzwierciedlenie
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
akt - ubrania
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli mowa o biżuterię to sporo osób ceni sobie oryginalność. Wszelkie niecodzienne techniki powodują większe zainteresowanie, niż te klasyczne, powtarzalne ozdoby. Bardzo interesującą techniką wykonywania biżuterii jest sklep decoupage plastyczny. Daną ozdobę okleja się różnymi wzorami papierowymi, a potem maluje się to warstwą lakieru. -> poznaj więcej Bardzo popularne są kolczyki zrobione tą techniką. Pomysły w tym zakresie są praktycznie nieograniczone, jeśli chodzi o kształty czy kolory. W ten sam sposób wykonuje się też inne ozdoby, jak naszyjniki albo zawieszki. Natomiast kolczyki cieszą się z pewnością ogromną popularnością.

Decoupage to nie jedyna ciekawa technika. Jest także wiele innych, a tak na dobrą sprawę to wciąż rodzą się różne niecodzienne pomysły. Niektórzy do wykonania takich używają oryginalnych rzeczy. Są przykładowo ozdoby zrobione przy użyciu żywicy syntetyczne, w jakiej umieszcza się najróżniejsze niewielkie rzeczy albo też rośliny. Istnieją takie ozdoby zrobione z tego co znajduje się w środku zegarków. Ilość użytych surowców jest niemal nieograniczona. Z tego względu dobrze jest śledzić stale bieżące trendy oraz zaopatrywać się w takie unikatowe przedmioty.
Comments are closed.