Jak sprawić, by skorygować swoją sylwetkę za sprawą dobrze dopasowanych ubrań?

| 0
Dużo osób cierpi na mnóstwo kompleksów na temat swojego wyglądu zewnętrznego. I chociaż świetnie wiemy, że najistotniejsze jest interesujące wnętrze, to jednakże przykładamy wielką wagę do naszej aparycji. Zwłaszcza, że dzisiejszy świat promuje przede wszystkim młode i piękne osoby.

Piękna sylwetka sprawia, że czujemy się dużo pewniejsi siebie, tak na polu zawodowym, jak i prywatnym. Ale jeszcze ważniejsza jest akceptacja samego siebie. Jeżeli pokochamy siebie takimi, jakimi naprawdę jesteśmy, jakiekolwiek zdjęcie z Photoshopa w brukowcu już nie popsuje nam nastroju. Warto również wiedzieć, że można w łatwy sposób modelować swoją sylwetkę odpowiednią garderobą. Trzeba tylko nauczyć się kilku elementarnych reguł.

Przede wszystkim, musimy mieć świadomość swych dobrych stron i wad sylwetki. Te obszary, z których nie jesteśmy zadowoleni, po prostu zakrywamy, natomiast akcentujemy nasze pozostałe atuty.Wybierając ubrania, zwracajmy uwagę na ich fason, materiał i odcień. Na szczęście, współczesna moda nadchodzi nam z pomocą. Teraz na wybiegach panuje tyle trendów, że bardzo łatwo skomponować modną stylizację, a w razie dalszych wątpliwości, po prostu można skorzystać z pomocy stylistki lub style Coacha jak .

Bardzo częstym problem obu płci jest wystający brzuszek. Jesteśmy w stanie go ukryć na parę sposobów. Zawsze decydujmy się na górę w jednolitych barwach. Unikajmy jakichkolwiek wzorów, które mogłyby niepotrzebnie podkreślać tę część ciała. Mały brzuch u pań doskonale zakryje sukienka z baskinką. Ta magiczna falbana odwróci uwagę od jakichkolwiek wypukłości i równocześnie podkreśli linię talii.Jeśli posiadamy ładne łydki, powinniśmy się nimi pochwalić, ubierając sukienki. Modele z szerokim dołem będą idealne dla pań o dużych biodrach i masywnych udach. Modele retro na dodatek wspaniale podkreślają talię i nadają całej figurze kobiecego uroku.

Trzeba zwracać wyjątkową uwagę na typ materiału, z jakiego jest zrobione ubranie. Osoby, które borykają się z nadprogramowymi kilogramami musimy zrezygnować z dzianiny, które niepotrzebnie podkreślają tuszę. Warto także stosować odpowiednie dodatki, które odwrócą uwagę od niedostatków naszej figury.
Comments are closed.