Jak sobie pościelesz…

wpis w: Handel | 0
Romantyczna czy nowoczesna? Prosta i czysta w formie czy kobieca, jak rokokowy buduar? Aranżacja własnej sypialni to spore wyzwanie. W końcu to tutaj relaksujemy się, nabieramy sił na następny dzień. Postarajmy się więc, by pomieszczenie to, wyrażało nasz gust i wymagania.

Biała, drewniana podłoga, jasne ściany, białe meble – tak przeważnie aranżują sypialnię Szwedzi. Jeśli jak i oni lubimy nowoczesny design, wybierzmy rzeczy niewymuszone i proste. Łóżko tapicerowane grubymi bawełnami, pościel przykrytą kapą w jasnym kolorze. Istotne, aby dodatki nie były z nowoczesnych tkanin. Ma być naturalnie i wygodnie, z tego względu kołdry wełniane są wręcz konieczne w takiej sypialni .http://iltex.pl/produkty/posciel/antyalergiczna/to jeszcze cudownie grzeją zimą, a latem utrzymują przyjemny chłód. Co więcej, z powodzeniem mogą ich używać osoby uczulone na roztocza. Łączymy więc przyjemne z pożytecznym – oryginalny wygląd oraz dbanie o zdrowie.

Sypialnia w jasnych kolorach

Autor: Sofitel Dubai Downtown
Źródło: http://www.flickr.com

Uzupełnieniem skandynawskiego stylu są pledy i futrzane poduszki, które możemy uszyć samodzielnie. Wystarczy skorzystać z zakupów internetowych, wystukując w sieci interesujący nas artykuł: producent dzianin futerkowych . Im więcej poduszek, tym ciekawszy efekt. W zwiąhttp://iltex.pl/produkty/do-ogrodu/ntować z tkaninami: dzianina wełniana, welur, len – naprawdę wspaniale czują się w swojej obecności. Poduszek nigdy nie za wiele! Nie tylko wyganiają z domu nudę, lecz także pomagają w trosce o kręgosłup.

Jeśli ma być to sypialnia, stworzona dla wiecznej romantyczki, odpowiedni będzie styl prowansalski lub shabby chic – całkowite przeciwieństwo designerskich, prostych form i wszechobecnego w stylu nowoczesnym minimalizmu. Panująca kolorystyka wnętrza utrzymana w owym stylu powinna być jasna i delikatna. Na podkreślenie zasługują wszystkie okna i przeszklenia.
Tutaj, bardziej niż same meble, prym wiodą tkaniny i dodatki. Na szczególną uwagę zasługuje łóżko, które „tonie” w miękkich poduchach, wałkach cukierkach oraz falbanach. Ma być uroczo i wygodnie. Jak to w sypialni…
Autor

iltex.pl

Komentarze zostały wyłączone.