Jak kupować buciki przez Internet?

wpis w: Biżuteria, Kobieta | 0
Zobaczyłaś wymarzoną parę bucików w sklepie wirtualnym, jednakże boisz się, iż bez przymiarki nie dobierzesz idealnego rozmiaru ? Nie wiesz, jakim sposobem dokładnie zmierzyć stopę ażeby bucik leżał idealnie? Z naszymi wskazówkami uda Ci się wybrać buciki w taki sposób, ażeby nie były ani zbyt małe, ani za duże.

Z reguły sklepy on-line proponują konsumentom buty o typowym rozmiarze, zatem jeżeli nosimy trampki Big Star rozmiar 38 to i taki powinnyśmy zadysponować. Najlepiej jednak zmierzyć dokładnie stopę po czym sprawdzić z tabelą rozmiarów podaną na stronie. Trzeba pamiętać, iż zewnętrzna długość podeszwy ma się nijak do rzeczywistych

nadruk na t-shirt

Autor: Guillaume LARDIER
Źródło: http://www.flickr.com

rozmiarów stopy. Często zapominamy o skontrolowaniu jak szeroką jest stopa, a ma to bardzo duży wpływ na to, jak będzie ona wyglądała w bucie i decyduje o komforcie noszenia obuwia. Szerokość stopy zmienia się wraz z temperaturą (zależnie od pory roku od kilku mm nawet do kilku cm), jak też tego jak długo wystawaliśmy na nogach czy spacerowaliśmy. Sklepy nierzadko nie podają tego wymiaru, dobrze jest więc zapytać wyprzedającego o zmierzenie najszerszego punktu wkładki. Informacje na ten temat: trampki w Ceneo. Jak prawidłowo zmierzyć stopę? Rozstrzygamy, czy buty będziemy nosić na bosą stopę czy w skarpecie po czym kładziemy stopę na kartce . Obrysowujemy jej obrys, zaś następnie szacujemy długość od najdłuższego palucha do najbardziej wysuniętego miejsca, w jakim kończy się pięta. Do uzyskanego wyniku dodajemy 0,5 do 1 centymetra. Co jeśli na witrynie producenta mamy połówki rozmiarów przykładowo 40,5? Tym korzystniej dla nas. Zdołamy dopasować buciki dokładnie do naszej stopy, co zapewni nam wyższy komfort użytkowania obuwia.

Rozmiar buta zmienia się też zależnie od wariantu obuwia. Klapki powinny do perfekcji pasować rozciągłością do stopy, tak ażeby nie wyglądały nieestetycznie.

Przejdź do opisu, który umieściliśmy pod tym linkiem i czytaj więcej prasowalnia warszawa na ten temat, który najwidoczniej Cię zaintrygował. Nie zwlekaj!

Baleriny, trampki Fila i czółenka rozmiar 39 mogą być odrobinę większe, ażeby nie ocierały pięt oraz żeby chodzenie w nich przez dłuższy okres nie wywoływało bólu. Szpilki dobieramy również trochę większe, jednakże trzeba zachować umiar tak, ażeby bucik dobrze leżał jak też nie wyglądał na zbyt duży.
Obojętnie czy kupujemy zdalnie buciki czy t-shirty męskie Tommy Hilfiger, zawsze można prosić zbywcę o dodatkowe zdjęcia.

Oferty dostępne pod linkiem: promocje.

Komentarze zostały wyłączone.