Interesująca możliwość dla spodni lub spodni w kant

| posted in: Kobieta | 0
Czy nie masz teraz dosyć chodzenia każdego dnia w jeansach? Tak, są doskonałe na wiele sposobności, lecz latem potrafią powodować pewien dyskomfort, ponieważ nie zaliczają się do spodni przewiewnych.
Dlatego być może zainteresuje Cię ich alternatywa, tak zwane spodnie chinosy.

chinosy
Autor: Jan Kraus
Źródło: http://www.flickr.com
dodatki
Autor: Clare Hocter
Źródło: http://www.flickr.com
wakacje
Autor: Instituto Cervantes de Tokio
Źródło: http://www.flickr.com

Dostępne na rynku są wersje damskie i męskie. Spodnie chinosy mają interesującą historię, ponieważ zostały zaprojektowane dla północnoamerykańskich żołnierzy walczących z Hiszpanami o Filipiny. Dowództwo było zmuszone wyekwipować swych żołnierzy m.in. w lekkie, przewiewne bardzo odporne, lecz też dobrze chroniące przed gorącym klimatem odzienie. Spodnie chinosy sprawdź kompletną propozycję pod adresem mogą być niezwykle mocne, wytworzone z bawełny a ich nazwa wywodzi się z Chin, w gdzie były produkowane. Obecnie chinosy są świetną alternatywą dla jeansów czy gustownych spodni w kant. Proponowane są w różnych Kolorach, między innymi czerwonym, żółtym, białym, czarnym czy niebieskim.
Biorąc to wszystko pod uwagę nie zrobisz najmniejszej nieprawidłowości, jeśli na jakiekolwiek urodzinowe czy komunijne przyjęcie założysz spodnie chinosy a na Twoich plecach będzie znajdowała się np. sportowa granatowa marynarka (www.noor.pl/pl/page/7/kolekcja/5/Marynarka%20granatowa) – . W zależności od okazji, taki komplet może zyskać sportowego albo eleganckiego fasonu. Często w skład surowców wykorzystywanych do szycia marynarki wchodzi bawełna, która sprawia, iż granatowa marynarka jest niezwykle wygodna zarówno w używaniu jak i w dotyku.

Nadplanowym surowcem znajdującym zastosowanie w szyciu takiej granatowej marynarki jest elastyna, jakiej zawdzięcza bardziej znaczącą jak podsuwa to określenie gibkość całej granatowej marynarki.
Comments are closed.