Stroje na ślub

| 0
Ludzkie tradycje to interesująca sprawa. Zwykłego dnia możemy zakładać na siebie zwykłe ubrania, a kiedy nadchodzi jakiś ważny dzień w życiu, zaczynamy rozpaczliwe poszukiwania ładnych strojów. Najznaczniejszym wydarzeniem tego sortu jest ceremonia matrymonialna.

Męski punkt widzenia czyli jak powinien się prezentować facet z klasą

| 0
W dzisiejszych czasach, wbrew temu iż sporo się mówi, że nie należy oceniać innych po wyglądzie, powiedzenie „jak cię widzą, tak cię piszą” jest nadal aktualne. Co więcej – bardzo często stosowane w praktyce. Dlatego jeśli ktoś nie dostosuje się do zasad mówiących, jak powinno się wyglądać np. na spotkaniu w sprawie pracy, może przegapić swą życiową szansę, co gorsza – z własnej winy.

Ciekawe zagadnienie: biżuteria dla faceta

| 0
Przede mną troszkę dyskusyjny temat – biżuteria dla mężczyzn. Zagadnienie pełne raf i mielizn. Wielu panów po przeczytaniu tejże frazy popaść by mogło jeśli nie w popłoch (wszakże prawdziwy mężczyzna niczego się nie boi) to co najmniej w zakłopotanie. Ci panowie którzy mają pociąg do filozofowania być może zadumaliby się nad kondycją współczesnych mężczyzn a nawet nad zamianą ról społecznych która bez wątpienia się dokonuje w naszym społeczeństwie.