Męski punkt widzenia czyli jak powinien się prezentować facet z klasą

wpis w: Biżuteria, Kobieta | 0
Dziś, mimo iż sporo się mówi, że nie należy oceniać ”książki po okładce”, powiedzenie „jak cię widzą, tak cię piszą” jest wciąż aktualne. Mało tego – bardzo często stosowane w praktyce. Z tego powodu jeśli ktoś nie dostosuje się do zasad mówiących, jak powinno się prezentować np. na spotkaniu w sprawie pracy, może przegapić swą życiową szansę, co więcej – na własne życzenie.

Stroje na ślub

wpis w: Biżuteria, Kobieta | 0
Ludzkie tradycje to interesująca rzecz. Zwyczajnego dnia wrzucamy na siebie normalne ubrania, a kiedy nadchodzi jakiś kluczowy moment w życiu, inicjujemy szybkie poszukiwania eleganckich kreacji. Najznamienitszym dniem tego typu jest ceremonia matrymonialna.

Ciekawe zagadnienie: biżuteria dla faceta

wpis w: Biżuteria, Kobieta | 0
Przede mną troszkę kontrowersyjny temat – biżuteria dla mężczyzn. Kwestia pełna ślepych uliczek. Wielu chłopców po zobaczeniu tejże frazy popaść by mogło jeżeli nie w przerażenie (wszakże prawdziwy mężczyzna nie boi się niczego) to co najmniej w zażenowanie. Ci panowie którzy mają pociąg do filozofowania być może zamyśliliby się nad kondycją współczesnego mężczyzny a wręcz nad zamianą ról społecznych jaka z pewnością się dokonuje w naszym społeczeństwie.