Jak się ubierać latem? Odkryj, co jest najmodniejsze

| posted in: Biżuteria, Kobieta | 0
Zazwyczaj nie jesteśmy w stanie się doczekać letnich dni. Gorąca pogoda podnosi nasz nastrój oraz daje nam, tak potrzebnej do funkcjonowania, energii. To też okres, gdy można wkładać cienkie ciuchy oraz wystawiać więcej ciałka. Z ochotą wystawiamy swoją skórę na słoneczko- delikatna czekoladowa karnacja zawsze była modna. Z letniej aury są zadowoleni również faceci, gdyż to właśnie wówczas kobiety eksponują swoje piękne kształty, zakładając zwiewne sukienki.

Piękne sukienki na każdy dzień

| 0
Zdawałoby się, że zmiany następują najszybciej w świecie elektroniki, gdzie jeden standard może przeminąć na rzecz drugiego w kilkunastu miesięcy – smartphone z jednym oprogramowaniem zostaje nagle wyparty przez coś całkowicie nowego, z nowszymi, szerszymi opcjami, ciekawszymi osiągami. To samo z samochodami, jakie, chociaż funkcjonują znacznie dłużej w rękach jednego właściciela niż normalny telefon, też doposażane są w najnowsze rozwiązania… Nic bardziej błędnego. Najgwałtowniej przekształca się moda, która z miesiąca na miesiąc może prezentować zupełnie nowe wzory, całkowicie różniące się od tych sprzed miesiąca, nie wspominając już o zeszłorocznych.

Jak powinna wyglądać moda? Jak się ubierać? Czy są jakieś określone normy dotyczące mody?

| posted in: Biżuteria, Kobieta | 0
Moda jest sprawą subiektywną, a jednakowoż tak bardzo powszechną. Każdy z nas może posiadać styl, celebrować go, ale jednocześnie musi zwracać uwagę na świat zewnętrzny, ponieważ nie da się bez niego działać, właśnie też w dziedzinie mody. Czemu tak jest? To wydaje się logiczne i jest podobne do tematyki zachowania – nie postępujemy tak, aby zbytnio zszokować pozostałych swoim zachowaniem, więc chcemy zachować pozory. Z modą jest właśnie dość identycznie, nie znaczy to jednak, iż nie można nie respektować tych zasad.

Co bezwzględnie powinno znajdować się w szafie każdego modnego mężczyzny?

| 0
Mężczyźni zdecydowanie częściej zwracają baczną uwagę na swój wygląd, są świadomi najbardziej aktualnych trendów oraz starają się do nich dostosowywać. Każdy zadbany mężczyzna, który bez względu na sytuację pragnie zawsze znakomicie wyglądać, w pierwszej kolejności musi zatroszczyć się o prawidłowo skompletowaną garderobę.
1 2 3 4 5