Wiosenne porządki czas rozpocząć!

| posted in: Biżuteria, Kobieta | 0
Pora wiosenna wybuchła całą siłą. Ranki są na razie chłodne, jednak w dzień już jest tak ciepło, że warto zacząć myśleć o wiosennej garderobie. Przegląd tego co ubrać, a co z pewnością trzeba uzupełnić, nawet panowie winni poczynić dokładnie w tej chwili, jeszcze przed pełnią wiosny. Już za momencik na resztę roku przyjdzie nam pożegnać się z ciepłymi kurtkami, swetrami kupionymi podczas zimy w Szczyrku, Zakopanem z motywami góralskimi. To świetnie!

Odpowiedni ubiór to komfort oraz bezpieczeństwo, dlatego warto zapłaci za niego więcej

| posted in: Biżuteria, Kobieta | 0
Każdy dorosły człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że wizerunek jest bardzo ważny do tego, aby odnosić sukcesy na polu zawodowym, jak i prywatnym. Schludny wygląd na pierwszy rzut okaz sprawia, że uchodzimy w oczach innych osób za ludzi obytych i kulturalnych. Nie warto ryzykować utraty takiej opinii, dlatego starajmy się, by bez względu na sytuację wyglądać jak najlepiej. Nasze ubranie dużo zdradza, stąd też odzież musi być zawsze czysta i schludna.

Moda w rozmiarze XL – jak dopasowywać ubrania, żeby osiągnąć najlepszy efekt?

| posted in: Biżuteria | 0
Osoby, jakie mają pełniejsze kształty mogą prezentować się bardzo apetycznie w stosownie dostosowanych do ich figury ubraniach. Na szczęście, sektor odzieżowy rozwija się błyskawicznie, z tego powodu każda osoba będzie umiała przygotować strój, który będzie zgodny z jej preferencjami. Jak zaplanować stylizację, jeżeli nosi się większy rozmiar?

Jak powinna wyglądać moda? Jak się ubierać? Czy są jakieś określone normy dotyczące mody?

| posted in: Biżuteria, Kobieta | 0
Moda to sprawa osobista, a jednakowoż tak bardzo powszechną. Każdy z nas może posiadać styl, celebrować go, lecz jednocześnie powinna zwracać uwagę na otoczenie, gdyż nie da się bez niego działać, właśnie też w obszarze mody. Dlaczego tak jest? To wydaje się logiczne i jest dość zbliżone do tematyki zachowania – nie czynimy tak, aby zbytnio zszokować pozostałych swoim zachowaniem, więc chcemy zachować pozory. Z modą jest podobnie, nie znaczy to jednakże, iż nie można nie respektować tych zasad.
1 2 3 4 5