„Szaffing” czyli wiosenny remanent garderoby

| 0
Kwiecień oraz maj to miesiące w ciągu których najczęściej czynimy duże, wiosenne porządki. Wytrzepujemy chodniki, czyścimy okna, dokonujemy przeglądu rynien i dachu. Panowie dokonują niezbędnych napraw i wszelkich konserwacji. Także na działce, na stryszku i w piwnicy robimy duże wiosenne sprzątanie. W przypadku jeśli trzeba maluje się płoty, furtkę, lub tylko przeglądamy ich stan.

Wiosenne porządki czas rozpocząć!

| 0
Czas wiosenny wybuchła całą siłą. Poranki są zimne, jednak w ciągu dnia już jest na tyle ciepło, iż warto zacząć myśleć o wiosennej garderobie. Weryfikację tego co moglibyśmy jeszcze włożyć, a co już koniecznie trzeba uzupełnić, nawet mężczyźni winni zrobić właśnie w tym momencie, jeszcze przed pełnią wiosennego sezonu. Już za chwilę na resztę roku pożegnamy się z ciepłymi płaszczami, sweterkami kupionymi podczas zimy w Szczyrku, Zakopanem z motywem górskim. I świetnie!

Odpowiedni ubiór to komfort oraz bezpieczeństwo, dlatego warto zapłaci za niego więcej

| 0
Każdy dorosły człowiek ma świadomość tego, że wizerunek jest niezwykle ważny do tego, by odnosić sukcesy na polu zawodowym, jak i prywatnym. Schludny wygląd na pierwszy rzut okaz sprawia, że uchodzimy w oczach innych osób za ludzi obytych i kulturalnych. Nie warto ryzykować utraty tej opinii, dlatego starajmy się, aby niezależnie od okazji wyglądać jak najlepiej. Nasze ubranie wiele zdradza, stąd też odzież musi być zawsze czysta i uprasowana.

W jaki sposób wybierać najważniejsze elementy garderoby, aby zawsze prezentować się nienagannie – parę praktycznych porad

| 0
Modny, lecz i właściwy do określonej okoliczności strój bywa priorytetem tak dla kobiet, jak i dla panów. Choć ponoć nie ocenia się książki po okładce, to Jednakże nasza uwaga siłą rzeczy koncentruje się na aparycji, szczególnie wtedy, kiedy mamy przed sobą nowo poznaną osobę. Chcąc nie chcąc musimy w większym lub mniejszym stopniu dbać o swój wygląd, systematycznie chodząc do fryzjera, kosmetyczki czy w końcu do sklepów.

Moda damska

| 0
Wkoło mody kręci się cały świat. Mnóstwo ludzi robi niesłychaną karierę, działając w tej branży. I nie chodzi tu tylko o światowej klasy kreatorów, czy ich najlepsze modelki. Co raz więcej zwykłych zjadaczy chleba decyduje się na zabawę modą. Co chwilę powstaje kolejny modowy blog, na łamach których fashioniści dzielą się z internautami własnym niepowtarzalnym stylem. Ogromną uwagę przykładamy, do tego, co nosimy.
1 2 3