Garderoba, pantofle, dodatki

| posted in: Biżuteria, Kobieta | 0
Strój to łatwy wybieg, żeby się odmłodzić, podkreślić to, co w nas ładne, co w sobie doceniamy i zatuszować mankamenty. Ażeby modnie i stylowo wyglądać, w żadnym razie nie powinniśmy posiadać trzaskającej w szwach garderoby.

modne inspiracje
Autor: Olsen
Źródło: Olsen
Niestety to też najprostszy sposób na to, żeby przedobrzyć, wbijanie się w workowatą, bezpostaciową odzież, źle dobrane do własnej sylwetki, kierunku i temperamentu sprawiają, że wyglądamy nieinteresująco i niezbyt młodo.
Najważniejsza dewiza to ta, że nie jesteśmy niewolnikami stylu, to ona ma nam sprzyjać, a my wybieramy z aktualnych kierunków to, co nam pasuje. Mody z wybiegów winny być jedynie muzą (strona tutaj). Kierunek to własny wybór spośród wielu odmian, które oferuje nam moda i projektanci.

Przejrzyj ten polecany tekst (https://noor.pl/), a przekonasz się, że zawarte w nim wiadomości są niezwykle wciągające, ponieważ to zbliżona problematyka, co w tym poście.

Odzież winna być zwarta z naszym temperamentem, rodzajem urody, charakterem. Sukces ikon kierunku tkwi w inteligentnym zestawianiu elementów klasycznych z modnymi, przelotnymi trendami.
Żeby modnie i stylowo wyglądać, zupełnie nie musimy mieć pękającej w szwach szafy. Istnieją kreacje, jakie styliści określają bezsprzecznym kluczowe. Mają możliwość wyznaczać podwalinę do wielu stylizacji, modernizować się w zależności od dodatków.
W jakimkolwiek wieku zdołasz być powabna, pełna życia i cudownego uroku. Mała czarna, dobrane dodatki, to odzież w której każda niewiasta wygląda porządnie, prosta i przydająca się na jakąkolwiek okazję.
Biała bluzka, idealne spodnie, ołówkowa spódnica, obuwie czarne, trencz, to rzeczy które przenigdy nie wychodzą z mody. Prostota i uniwersalność, minimalizm w doborze kolorów i dodatków. Bezpieczne połączenia i style . Eleganckie faktury i desenie. Jednak klasyka wcale nie musi być banalna.

kobiece inspiracje modowe
Autor: Nife
Źródło: Nife
Wbrew pozorom, perfekcyjne zestawienia nie postarzają. Modne dodatki przełamią urzędowy trend i nadadzą stylizacji nowoczesności.
Odcienie czerń, biel, czerwień, pudrowe róże, złoto i srebro w zestawieniu z dobrą jakością materiałów spowodują, że mamy możliwość mieć wygląd jak hollywoodzka gwiazda, retro, względnie jak metropolitarny wamp. To nurt zarówno dla dwudziestolatek, jak i dojrzałych pań.
Jeansy w prostym fasonie w połączeniu ze szpilkami i białą koszulą, to współcześnie klasyka i wytworność, jeśli dołączymy do tego właściwe dodatki.
Comments are closed.