Czym jest dron i jakie jest jego użycie?

| 0
Dron to typy bezzałogowego statku, który jest zdalnie regulowany za pomocą komputera. Urządzenie to jest małych rozmiarów, dlatego może być używane do wielu różnorodnych celów. Między innymi rozróżniamy teraz drony z kamerą, jakie wykorzystuje się do robienia zdjęć albo kamerowania z lotu ptaka. Wyniki takiego nagrywania i fotografowania są istotnie wspaniałe, wskutek tego drony z kamerą w wielu przypadkach są używane podczas przeróżnego typu uroczystości – ślubów, festiwalów lub koncertów. Dron z kamerą często jest też wykorzystywany w toku filmowania.

Na jakie parametry zwrócić uwagę kupując kamerę sportową?

| 0
W czasie sieciowych technologii internauci, którzy są zwolennikami sportów ekstremalnych kochają dzielić się wrażeniami. Trafną metodą jest oczywiście sfilmowanie wyczynów i wstawienie ich na popularnym serwisie, który pozwala na wklejanie dowolnych treści filmowych. Fajnie jest więc poprosić kumpla, by stał obok z dobrą kamerą i sfilmował, gdy nurkujecie, wchodzicie na strome szczyty bądź cokolwiek innego wyczyniacie. Jednakże najkorzystniejszy obraz wyczynu zagwarantuje porządna kamera na kask. Na pewno wiele razy patrzyłeś na klipy robione tego rodzaju kamerą.

Stawiamy na wytrzymałą kamerę do rejestrowania przygód

| 0
Nie sposób nie dostrzec ogromnego postępu na rynku akcesoriów technologicznych w ostatnim czasie. Świetna kamera sportowa szczególnie często rekomendowanych marek posiada wiele zalet, które robią wrażenie na klientach. Na stronie internetowej producentów można trafić na film z wersją demonstracyjną kamery, który pokazuje zakres możliwości tego sprzętu. Rewelacyjna jakość filmu, a także szybkość reakcji i wiele funkcji pobocznych wzmagają zaciekawienie produktem.