Fani Apple mówią, że amerykańska firma jest najlepsza na całym świecie, wobec tego kupują ich telefony i są im oddani

| posted in: Handel | 0
Jeśli jesteśmy zadowolonymi posiadaczami iPhone lub iPad, to trzeba pamiętać o należytym zabezpieczeniu naszego urządzenia. Nie jest on niedrogi, wobec czego tym bardziej będzie nam żal, gdyby zarysował mu się wyświetlacz.
Należy odpowiednio zabezpieczać własny telefon, aby nie zarysował się na przykład od kluczy, kiedy wrzucimy smartfon i klucze do torebki do tej samej przegródki.

Czerwona gaśnica
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Na nasze nieszczęście po tak bliskim zetknięciu nasz ulubiony smartfon będzie miał porysowaną szybkę. Żeby tego uniknąć warto zakupić etui 5S – (etui 5s). Ma ono przeróżne odcienie i wzory.

Jeżeli czytany artykuł kompletnie Cię wciągnął, to kliknij na odmienny pełen opis, który także ma zbliżone dane na prezentowany temat.

Mamy szansę nawet kupić modne ostatnimi czasy pokemony – nasz nowy Apple będzie wyglądał jak żółty Pikachu. Jeżeli posiadamy iPhone 4 etui (sprawdź iphone 4 etui) również będzie nam potrzebne. Modeli jest tyle, że z pewnością wybierzemy coś idealnego. Rzecz jasna dostęp do wszelkich gniazd nie stanowi żadnego kłopotu.

targus vuscape
Autor: Emilio Küffer
Źródło: http://www.flickr.com
Rewelacyjnym pomysłem może być również etui Targus Vuscape. Jest szalenie eleganckie oraz pomaga zabezpieczać nasz smartfon.

Czy czujesz ochotę przeczytać kolejne wpisy? Zatem zapraszamy do wejścia w link – pod nim oczekuje na Ciebie autorska strona www.

Jest mnóstwo dostępnych kolorów tego etui. Jednak to co najstotniejsz jest w środku – czyli mięciutka wyściółka, która chroni. Etui Targus Vuscape (sprawdź targus vuscape) posiada zastosowanie standu, czyli ułatwi nam to pisanie oraz czytanie. Znajdziemy tu także miejsce na rysik, którym będziemy wodzić po ekranie.

Oczywiście ten model posiada bezproblemowe dojście do wszystkich portów, zatem nie trzeba ściągać etui, żeby naładować telefon albo słuchać muzyki. Takie etui spowoduje, że będziemy kochać swój telefon tym bardziej.
Comments are closed.