Dlaczego nie powinniśmy zakładać małym pieskom smyczy zautomatyzowanej?

| 0
Właściciele mnóstwa firm co jakiś czas poszukują nowych sposobów na zdobywanie nowych odbiorców. Z pomocą mogą im przyjść przykładowo agencje reklamowe, oferujące różne typy nośników promocyjnych.
Bardzo popularnym ich przykładem są smycze reklamowe, które charakteryzuje to, że z jednej strony są bardzo tanie, z drugiej zaś wyróżnia je to, że są niezwykle użyteczne w codziennym życiu.

sypialnia
Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Wyprodukowane są one z dosyć wąskiej, ponieważ mającej dwadzieścia mm szer. tasiemki. Długość takiej smyczy mogłaby być ustalona indywidualnie z klientem. Posiada ona tak zwany karabińczyk, jaki służy do przyczepiania do niego kluczy. Mógłby być on wykonany ze stali nierdzewnej albo z plastiku. Najważniejszą jednak funkcją, którą muszą spełniać smycze marketingowe jest naturalnie reklamowanie danej spółki. Na wstążce, której kolor można by wybrać podczas jej zamawiania, umieszczany jest wodoodporny (nadruk na materiale). Może być on wykonywany za pomocą papieru transferowego.
książki
Autor: Martin Pulaski
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak oczywiście nie wszystkie smycze – polecana strona| – muszą służyć do celów promocyjnych. Niezwykle znane są też te, jakie można by zakupić w markecie z artykułami dla zwierząt dla swojego psa. Takiego rodzaju Produkty mogą być wyprodukowane z naturalnej skóry, tworzyw sztucznych lub stalowego łańcuszka. Istnieją również tak zwane smycze Automatyczne, których rozciągłość może być zmienna w czasie spaceru. Niestety nie nada się ona dla psów młodych, gdyż mogłaby powodować uszkodzenie szkieletu psa.

Posiada ona długość od trzech do sześciu m i zazwyczaj jest stworzona z taśmy parcianej. Tego typu wariant smyczy nie jest wskazany dla pupili o mniejszych rozmiarach. Poza tym smycz automatyczna może uczyć psa tak zwanego ciągnięcia.
Comments are closed.