Czym kierujemy się przy wyborze ubrań najwyższego gatunku i dlaczego nie zawsze bywa to kwestia poczucia piękna i elegancji

wpis w: Kobieta | 0
Są na Ziemi pięćdziesięciolatkowie, którzy chodzą na zakupy dopiero wtedy, gdy ich ubranie jest już tak zniszczone, że nie można go w dalszym ciągu zakładać. Pewnym rozwiązaniem powyższej sytuacji będzie kupno elementów garderoby wysokiego gatunku, czyli przykładowo portek paradnych za 150 złotych, a nie za zaledwie 50. Trzeba, co prawda, mocno się na początku wyżyłować, ale będą one bardzo dobrze służyć przez kolejne lata. W przypadku okrycia wierzchniego na jesień lub zimę, warto rozważyć zakup kurtki ze skóry.

Wystarczy odwiedzić sąsiedni sklep, który mija się co dnia w drodze do pracy lub załączyć PC-ta i rozpocząć poszukiwania w internecie. A sklepy internetowe dają konsumentowi bardzo duży wybór.Dla niektórych ważne będzie to, czy kurtki są markowe i czy butik gwarantuje fachową obsługę, a może jeszcze, czy rozdaje gadżety lub sprzedaje towary po promocyjnych cenach. Natomiast błyskawiczne, czysto przypadkowe poszukiwanie w sieci może się na przykład sprowadzić do wklepania w klawiaturę usłyszanego od znajomych hasła: kurtki skórzane ochnik. To, czy akurat transakcja dojdzie do skutku, zależeć będzie jednak od kilku czynników.

Model musi pasować do figury kupującego; ważne, aby jej za bardzo nie pogrubiał. Wydatne męskie brzuchy przecież już dawno stały się tematem kawałów, rodzinnych docinek i kabaretowych występów.
Jedni dwudziestolatkowie docenią mnogie kieszenie naszyte na przodzie, a drudzy praktyczne zapięcia na zamek. Jedni zakupią bez namysłu, a innych będzie interesował sposób czyszczenia, konserwacji oraz użytkowania. Zawsze będzie liczyć się wygoda i solidność wykonania. Poza tym ładna kurtka ma mieć w sobie „to coś” i wywoływać ochy i achy u wszystkich, którzy na nią popatrzą. Dobór barwy to czysta formalność, ale i kwestia smaku.

Cóż, wieki temu Cyceron pisał : „O gustach się nie dyskutuje”, a obecnie można by dorzucić: „o tym dyskutują tylko panie”.

Kliknij ten odnośnik a zobaczysz wskazówki z serwisu przygotowane dla osób zaintrygowanych analizowanym w niniejszym artykule zagadnieniem.

W przypadku okryć otwartą kwestią pozostaje zapytanie dotyczące metek. Czy wypada szczycić się markową kurtką i zawsze umieszczać ją na wieszaku tak, aby nikt nie pominął słów: kurtki skórzane ochnik, zamieszczonych na podszewce? Zdecydowana większość odpowie, że nic w tym zdrożnego, ale znajdą się i tacy, którzy nie znoszą najróżniejszych napisów, przede wszystkim tych umieszczonych na najbardziej widocznych elementach ubrania. Dla takich osób wszywka wyróżniająca rękaw ledwie dostrzegalnym napisem: kurtki skórzane ochnik będzie nie do zaakceptowania.

Komentarze zostały wyłączone.