Czy telebim wspiera w reklamie towarów? Garść faktów.

| posted in: Handel | 0
Telebim to dynamiczna forma przekazu obrazu i wiadomości. Światło i kolor daje nieograniczone możliwości prezentacji na ulicach lub w punktach handlowych, czyli wszędzie tam, gdzie są ewentualni klienci. Telebim – reklama, jaka działa całą dobę i w każdych warunkach atmosferycznych. Aktualnie taka forma jest bardzo rozpowszechniona pośród firm chcących rozreklamować swój towar czy markę.. Naturalnie z możliwości reklamowych telebimów skorzystać mogą niewielkie firmy nie potrzebujące ogólnokrajowych akcji bowiem ich działalność jest lokalna.

Nietuzinkowość telebimów polega na ich rozwiązaniach technicznych. Prostota obsługi i szybki montaż to elementy, które przemawiają za ich skutecznością. Wyświetlają wiadomości za pomocą wielu tysięcy barw, co ciekawe można równolegle przedstawić jedną kampanię na wielu telebimach, w przeróżnych miejscach kraju.

Reklama to nie jedyna funkcja telebimów. Użytkowane są w świecie rozrywki. Na pewno wiele osób widziało telebimy na festiwalach, gdzie widzowie w ostatnich rzędach auli mogą z łatwością podziwiać pokazy kulturalne. Tak ogromnego ułatwienia w przekazie obrazu nie było do tej pory. Dzięki świetnej jasności i kontraście telebim pokazuje obraz, jaki widoczny jest z bardzo daleka. To nowatorskie rozwiązanie jest stosowane od wielu lat w kraju i za granicą – kliknij tutaj.

telebimy reklamowe w mieście
Autor: GabboT
Źródło: http://www.flickr.com

Obecnie reklama kojarzy się naturalnie z telebimami rozmieszczonymi w miastach. To codzienny element miast, jaki zwraca uwagę odbiorców i jest bardzo kojarzony, zwłaszcza gdy reklama jest optymalnie skonstruowana i przyciąga. Telebimy idealnie uzupełniają prowadzone kampanie w rozgłośniach radiowych, bowiem są tą częścią reklamy, jaka powtarza informację stale bez ograniczeń czasowych – Warka – telebim przy Franciszkańskiej.Atrakcyjną formą reklam na telebimach są krótkie filmiki, gdzie prezentowane są towary firm. Ruchomość obrazu wraz z barwami to nieoceniony przekaz, rewelacyjnie docierający do klienta. Niekiedy omawiane filmy mają charakter humorystyczny, co jeszcze bardziej trafia do grupy finalnej, gdyż skojarzona jest z dobrym nastrojem.

Decydując się na wyświetlanie reklamy na telebimie trzeba pamiętać, iż można ja przedstawiać przez długi (może się przydać pomoc – komornik maciej rajczyk) czas, oczywiście to wszystko zależy od agencji reklamowej oraz budżetu, jaki posiada klient. Sumy są różne i zależą od danej reklamy i jej długości.
Comments are closed.