Czerń oraz złoto – barokowe połączenie na każdy dzień

| posted in: Biżuteria, Kobieta | 0
Zmieszanie dwóch kolorów: czarnego ze złotym to wielki hit w obecnym jak i zbliżającym się sezonie. Można zadeklarować, że nie bez wpływu na to pozostała barokowa kolekcja Dolce & Gabbana, która w iście królewski sposób połączyła ze sobą oba rodzaje kolorów.

Nie przerażajmy się tym trochę smutnym wstępem. Średnia krajowa zdecydowanie dowodzi, że w znacznej większości nie stać nas na luksusy w postaci zakupów u najbardziej znanych projektantów mody. Nie ma się jednak czym przejmować ponieważ sklepy o cenach uśrednionych, jak na przykład sklep (ubrania militarne) h&m, bardzo dobrze odzwierciedlają wszystkie panujące aktualnie trendy.

Czarno-złote sukienki w stylu barokowym to doskonałe rozwiązanie na karnawał, sylwestra czy po prostu weekendową imprezkę. Są one bardzo eleganckie, a zdobienia często zrobione są z połyskujących cekinów. Sklepy mają w swej ofercie różne długości oferowanych sukienek. Sukienki h&m często są dość krótkie, ich długość rzadko sięga kolan. Tak więc jeżeli chcemy zaopatrzyć się w coś dłuższego będziemy zmuszeni poszukać gdzieś indziej. W takim wypadku dobrym rozwiązaniem może być sklep, który zajmuje się tylko sprzedażą sukien. Długie suknie najczęściej wykonane są już ze znacznie lepszych materiałów i nadają się na bardziej uroczyste wyjścia. Ich wygląd bowiem jest znacznie bardziej balowy niż wygląd sukienek krótkich.

Jeśli jednak nie chcemy kupować sukienki lub nasze wyjście jest mniej uroczyste, a mimo to chciałybyśmy nadać naszemu ubiorowi eleganckiego, barokowego charakteru, wykorzystując złączenie czarnego i złota, mamy możliwość zamiast tego kupić bluzkę lub spodnie. Bluzki h&m w zestawieniu z poprawnie dobraną spódnicą, niebywale dobrze nadają się na mniej formalne wyjście, a tym samym zapewnią nam elegancki wygląd. Bluzka ma również tę zaletę, że o znacznie prościej jest ją dobrać do naszej figury, niż spodnie. Dodatkowo można ją połączyć z dowolnie dobranym dołem. Ta sama bluzka w zależności od tego, jaki dół wybierzemy oraz jakimi dodatkami w postaci torebek czy butów uzupełnimy całość, może spełniać w naszej szafie przeróżne funkcje.

Zaintrygował Cię nasz artykuł? Trzeba najechać na poniższy link i można zobaczyć także pozostałe nasze wątki. Mamy nadzieję, że także zyskają Twoją aprobatę.

Jak wszystkim wiadomo, nie ma lepszego usprawiedliwienia zakupu kolejnej rzeczy, jak fakt, że będziemy mogły ją wykorzystać na wiele innych sposobów.

Źródło:
Comments are closed.