Czemu wygląd mężczyzny jest ważny? Czy to nie specjalność kobiet? Co trzeba przez to rozumieć?

wpis w: Biżuteria, Kobieta | 0
Jak przekonują psycholodzy społeczni, a zwłaszcza jeden z najbardziej znanych i popularnych – Robert Cialdini, preferujemy szczególnie tych, którzy fajnie wyglądają i po prostu nam się podobają. Robert Cialdini wie w czym rzecz, od lat trudzi się technikami wywierania wpływu na ludzi, a jego publikacje sprzedają się w milionach egzemplarzy. Co więc powinniśmy wyciągnąć z tej lekcji? Nie, nie chodzi o operację plastyczne, jest mniej skomplikowany sposób – ładnie się prezentować, znaczy się gustownie prezentować, czyli zadbajmy o odpowiednie ubranie.

zegarek

Autor: jared leininger
Źródło: http://www.flickr.com
To bardzo ważne i to w wielu dziedzinach naszego życia.

Jeżeli po przeanalizowaniu omawianego problemu, będziesz mieć chęć na więcej danych, to kliknij i zobacz, jakiego rodzaju porządne informacje zawiera ten tekst.

W sferze osobistej mamy bardziej znaczne szanse, iż zaciekawimy płeć przeciwną, w obszarze zawodowym łatwiej będzie nam zdobyć klienta, ważnych kontrahentów, a także zachować dobre relacje ze wspólnikami. W tym sensie najczęściej myślimy o kobietach, iż kobieta powinna pięknie się prezentować, bo faceci bardziej kochają „oczami”. W ten sposób pierwsze wrażenie, właściwy ubiór, to gwarancja, że kobieta zwróci na siebie uwagę. Przykładowe produkty: zegarek na prezent

O mężczyznach natomiast się mawia, że ważna jest ich osobowość, tembr głosu, ich zachowanie i poczucie humoru. O wyglądzie mówi się, że jest istotny, ale nie najbardziej ważny. Wiadomo, że to nie do końca prawda, ponieważ uroda mężczyzny nie jest tak zdefiniowana jak kobiety, a więc ciężko określić czy ktoś ma fajny wygląd czy jest brzydki, ponieważ tu bardziej liczy się podejście do tej problematyki poszczególnych przedstawicielek płci pięknej. Niemniej, abstrahując od tego, nie ulega wątpliwości, iż mężczyzna powinien być dobrze ubrany. Mężczyźni zawsze byli, są i będą zdobywcami, z pewnością nic w tej kwestii się nie zmieni. Więcej informacji uzyskasz na stronie:

zegarek

Autor: Matthew Hine
Źródło: http://www.flickr.com
Na czym to polega? Muszą oni stale udowadniać pozostałym, konkurentom, ale również najbliższej rodzinie, iż są w stanie coś osiągnąć, o coś się troszczyć. Powinni pokazać, że mają nad tym kontrolę i niestraszne im życiowe kryzysy. Odpowiedni ubiór podkreśla ten status. Jeśli myślimy o ubiorze nie możemy także zapominać o właściwych dodatkach. Jeśli natomiast chodzi o modnego faceta to z pewnością markowe zegarki męskie odgrywają tutaj bardzo ważną rolę. Każdy mężczyzna wygląda lepiej, bardziej męsko i solidnie, gdy posiada taki zegarek. Korzystnie o to zadbać i pamiętać o tej zasadzie.

Czy zamieszczony tu tekst jest dla Ciebie intrygujący? Masz ochotę zgłębić sporo wiadomości na ten temat? Więc idź tu (https://prozoo.pl/sklep/psy/kosmetyki-dla-psa/) i czytaj nowy wątek.

Jeśli nie poznałeś jeszcze tej zasady powinieneś od teraz wprowadzić ją w życie.

Komentarze zostały wyłączone.