Ciekawe zagadnienie: biżuteria dla faceta

| posted in: Biżuteria, Kobieta | 0
Przede mną dość trudna tematyka – biżuteria dla mężczyzn. Materia pełna raf i mielizn. Wielu mężczyzn po zobaczeniu podobnego połączenia frazeologicznego mogłoby popaść jeśli nie w przerażenie (bo przecież prawdziwy mężczyzna nie boi się niczego) to co najmniej w zażenowanie. Ci z nich którzy mają pociąg do filozofowania być może zamyśliliby się nad kondycją dzisiejszego mężczyzny a wręcz nad zamianą ról społecznych która bezspornie się dokonuje w naszym społeczeństwie.

facet
Autor: ozan şenol
Źródło: http://www.flickr.com
Najmniej kontrowersyjne w tym temacie są chyba tradycyjne, troszkę już zapomniane – spinki do mankietów. Kojarzą się nam one najczęściej ze starszymi panami strojnymi w garnitur, być może nawet z dziadkami.

Musisz pamiętać, że nasza strona www (http://www.eztime.pl/26-zegarki-meskie-tommy-hilfiger) pomoże Ci w wyszukaniu zajmujących informacji na jakikolwiek temat. Ta strona na pewno Ci się będzie podobała.

Małe te przedmioty wykonywane zwykle są z metalu – bardzo często szlachetnego. Może to być złoto, srebro lub powlekane są one warstwą wypolerowanego niklu. Istnieje opcja wygrawerowania na w/w spinkach dowolnego motywu: począwszy od herbu miasta albo szkoły po imię ukochanej.

sygnet
Autor: Steve
Źródło: http://www.flickr.com

Nieco bardziej odważni mężczyźni (albo bardziej nowocześni) mogą zaryzykować zabawę z wisiorkami dla mężczyzn lub kolczykami dla mężczyzn. Tutaj – całkiem podobnie jak to jest w przypadku biżuterii damskiej – istnieje bardzo wiele wzorów takich gadżetów, inaczej jednak niż w przypadku pań że w/w akcesoria są dość ryzykowne. Dzieje się tak ponieważ mężczyznom w dziedzinie mody o wiele mniej wolno, przez co dużo łatwiej chcąc być oryginalnym wydać się śmiesznym. Doradzam zatem w temacie wisiorków dla mężczyzn sporą dozę ostrożności. Na temat także tutaj: ciekawa biżuteria http://www.olenkaphu.pl/ męska.

Najbezpieczniejszym rozwiązaniem może być tabliczka określająca grupę krwi właściciela, zaś najniebezpieczniejsze mogą stać się kolczyki dla mężczyzn (w tym miejscu więcej na temat: modne wisiorki męskie). Zakup tego rodzaju przedmiotów porównać można by było do poruszania się po terenie pełnym min. Już sama idea – jeżeli nie jesteś żeglarzem który marzy o byciu piratem – jest niczym taniec na wulkanie. Niby bezpiecznie a jednak jest coś nie w porządku. Czasami warto poradzić się wizażysty w tym jakże niełatwym temacie.
Comments are closed.