Buty damskie od markowe McArthur Vesuvio

| 0
Nadeszła jesień, a jednocześnie z nią nowe kolekcje, jakie w bieżącym roku, wyjątkowo stawiają na wielość barw i można rzec niejaką ascetyczną wytworność w kroju.

krawcowa
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com

mcarthur vesuvio
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Przyjrzyjmy się nowej kolekcji obuwia McArthur Vesuvio.
Stroje kąpielowe od Reserved
Autor: Reserved
Źródło: Reserved
buty od firmy McArthur są obecne na polskim rynku od 20 lat buty firmy McArthur Vesuvio. W pierwszych latach marka produkowała buty jedynie dla sportowców. Aktualnie ma wiele różnych linii, wśród jakich możemy odnaleźć linię Vesuvio. Jest ona zadedykowana kobietom, które pragną poczuć się niezależnie, pewnie oraz szykownie w casualowych strojach. Pomysły na nowe edycje linii Vesuvio od początku lat inspirowane są aktualnymi światowymi trendami. To oznacza, iż zbliżone wyglądem botki albo baleriny zakładają gwiazdy na przykład Rihanna lub Beyonce. W obecnym sezonie niebywale modne są cieliste zamszowe botki i cieplejsze kozaki ze skóry. McArthur Vesuvio posiada w swej ofercie kilka różnych krojów botków, jakie na pewno przypasują do gustu każdej z pań mcarthur vesuvio. Począwszy od tych z was, jakie wolą pastelowe barwy po te, które uwielbiają prezentować się w klasycznej czerni. Największym przebojem tej jesieni są czerwone nubukowe botki na niewysokim obcasie. Interesującą zarazem modną propozycją od Vesuvio są brązowe skórzane sztyblety rodem z westernów. Ale jeżeli nie przemawiają do Was ani botki ani kozaki, mamy jeszcze jedną pozycję na tę jesień – szykowne czółenka. Od zawsze modne oraz eleganckie.

Jeśli demonstrowana tutaj problematyka to Twoje hobby – wyraź opinię (http://olenkaphu.pl/hurtownia-bizuterii-zlotej/zawieszki/) na ten temat. Twój komentarz z pewnością dla autora się będzie liczyć.

Seria McArthur Vesuvio posiada w swej ofercie wiele fasonów na właściwie każdą okazję.

Na zakończenie dodamy, że cenowo, musimy przygotować się na wydatek rzędu od stu do nawet czterystu pln.
Co roku przychodzą co raz to inne trendy, lecz jeśli mowa o butach jedno jest zawsze modne – skóra. Linia Vesuvio oferuje zawsze modne fasony na każdą kieszeń.
Comments are closed.