Nieodzowne oprzyrządowanie cyklisty

| posted in: Handel | 0
Na pytanie, co rowerzysta winien mieć ze sobą, zaś czego nie musi posiadać odpowiedź winna być bezdyskusyjna i prosta. Oczywiście starczy zajrzeć do znowelizowanego w zeszłym roku kodeksu drogowego, aby dowiedzieć się, w co rowerzysta jak też jego bicykl powinni być zaopatrzeni.

Tensometr i dynamometr, czyli specyficzne maszyny do pomiarów. Co powinniśmy o nich wiedzieć?

| posted in: Handel | 0
Niemal każdy ma świadomość, do czego służy termometr czy waga kuchenna. Na rynku dostępnych jest jednak znacznie więcej urządzeń, dzięki którym możemy dokonać rozmaitych pomiarów. Dynamometr, inaczej określany siłomierzem użytkowany jest do mierzenia, jaką wartością wyróżnia się siła, która działa. Jego funkcjonowanie zazwyczaj bazuje na prawie Hooke’a, zgodnie z którym odkształcenie elementu sprężystego jest wprost proporcjonalne do wartości siły, która działa. Dynamometr tworzy głównie sprężyna.

Infrastruktura inteligentnych budynków, co znaczy nowe rozwiązania w budownictwie

| posted in: Sklepy internetowe | 0
Planując przebudowę swojego przedsiębiorstwa, powinniśmy pomyśleć nad innowacyjnymi rozwiązaniami i niezawodnymi udoskonaleniami. Możliwości do wyboru jest obecnie mnóstwo, w związku z czym każdy może wybrać coś idealnie odpowiedniego dla siebie. Jeśli chodzi o inteligentny budynek oraz związane z nim rozwiązania, obecnie można liczyć na mnóstwo różnorodnych specjalistycznych ulepszeń. Zaawansowanych i odpowiednio zaprojektowanych propozycji jest mnóstwo, wystarczy jedynie dobrać właściwe dla siebie.

Jakie wyróżniamy tworzywa sztuczne oraz co z nich można by budować?

| 0
Dzisiaj standardowe surowce opakowaniowe takie jak szkło są wypierane przez tworzywa sztuczne, z których wytwarza się 20-25% opakowań. Mogłyby to być przeróżne folie, torebki. Tworzywa sztuczne mają również swoje wykorzystanie w branży budowlanej jako składniki oprzyrządowania wnętrz.
Nowością mogą być fototapety samoprzylepne z warstwą gąbki, która jest dielektrykiem akustycznym.
1 2