Broszki, jak dodać sobie uroku i odjąć lat?

| posted in: Biżuteria, Kobieta | 0
Broszka. Niewielki rozmiar, wielka radość. Przy czym taka w niej siła… Niestarannie dobrana doda nam lat i popsuje nawet najbardziej zaplanowany strój. Znakomicie dobrana, nada odpowiedniego charakteru kreacji, a nam pewności siebie i elegancji.

Zapewne są między nami panie, którym broszki kojarzą się głównie z dawnymi czasami, stylem retro i podarunkiem od babci. Jednak prawdziwe fashionistki i osoby, śledzące świat mody wiedzą, że biżuteria ta występuje każdego sezonu wśród kolekcji najlepszych domów mody.

W jaki sposób nosić broszki by dodawały nam urody a przy tym odejmowały lat?

Najważniejsza zasada: łączmy stare z nowym. Nie bójmy się połączeń typu : broszka po babci wysadzana szlachetnymi kamieniami i banalny T – shirt z sieciówki. Taki efekt przełamania chcemy osiągnąć! Na mniej poważnym, acz spektakularnym stylu.

Zaabsorbował Cię ten materiał? Jeżeli tak, to zobacz ponadto ten świetne źródło (https://e-militaria.pl/plecaki-helikon-110). Sprawdź, to również będzie dla Ciebie warte zainteresowania.

biżuteria
Autor: Cocktail’me
Źródło: Cocktail’me

Zasada ta tyczy się też w drugą stronę – odważmy się, by do sukienki, żakietu lub płaszcza w stylu vintage przypiąć nowoczesne, szalone broszki z filcu, plastiku. Dobrym pomysłem jest też samodzielne jej wykonanie, gdyż wbrew pozorom nie jest to trudna sztuka.
Kolejną ważną sprawą, którą należy zaznaczyć, jest miejsce przypinania broszki. Oczywiście, najbardziej popularnym miejscem jest klatka piersiowa, ale dlaczego by nie podkreślić broszką kołnierzyka? Najzwyklejsza koszula modne koszule męskie zyska dzięki naszej pomysłowości wyrafinowania i szyku (oferta).

Trzecia zasada brzmi: broszki dobrze wyglądają nie tylko w połączeniu z marynarkami i sukienkami, ale też ze swetrami. Nieciekawy dzianinowy sweter zyska oryginalnego i zupełnie nowego stylu w sąsiedztwie broszki.
Broszka np. z to też świetny pomysł na nowe wcielenie naszych torebek, rękawiczek, pasków czy butów. Znany stylista Gok Wan najlepiej uczy kobiety jak z niepozornych pantofli uczynić najistotniejszy punkt naszej stylizacji przypinając dwie broszki. Brak nam funduszy na wieczorowa torebkę? Przypnijmy broszkę do takiej, którą już posiadamy w swej szafie.
Nie bójmy się więc broszek! Prawidłowo dobrane, postawią przysłowiową kropkę nad „i” naszym stylizacjom

.

Comments are closed.