Broszka to pomysł na nadanie charakteru swojej stylizacji

| posted in: Biżuteria, Kobieta | 0
Broszka. Niewielki rozmiar, wielka radość. Jednocześnie tak wielki w niej drzemie potencjał… Niestarannie dobrana sprawi, że będziemy wyglądać poważniej i zakłóci nawet najbardziej zaplanowany strój. Idealnie dobrana, nada pożądanego efektu kreacji, a nam pewności siebie i uroku. Zapewne są między nami kobiety, którym broszki kojarzą się głównie z dawnymi czasami, modą retro i podarunkiem od babci. Lecz prawdziwe fashionistki i osoby, dobrze zorientowane w świecie mody wiedzą, że dodatek ten przejawia się co sezon wśród kolekcji najznamienitszych domów mody.

W jaki sposób nosić broszki aby dodawały nam urody a nie lat?

Stylizacja modowa
Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com

Główna zasada brzmi: zestawiajmy stare z nowym. Nie przerażajmy się połączeń typu : babcina broszka ze szlachetnych materiałów i banalny T – shirt ze sklepu sieciowego. Właśnie na takim efekcie przełamania nam zależy! Na mniej poważnym, acz spektakularnym stylu. Zasada ta tyczy się też w drugą stronę – odważmy się, aby do sukienki, żakietu lub płaszcza w stylu vintage przypiąć niekonwencjonalne, szalone broszki z filcu, plastiku. Dobrym pomysłem jest też samodzielne jej wykonanie, gdyż wbrew pozorom nie jest to trudna sztuka.
Drugą mającą znaczenie sprawą, którą musimy wziąć pod uwagę, jest miejsce przypinania broszki.

Podobnie ciekawy tekst przeczytasz po przejściu do serwisu (http://suknie-slubne.warszawa.pl/monica-loretti/) – zobaczysz, że jest niezwykle wciągający, zatem przeczytaj go.

Oczywiście, najbardziej znane miejsce to klatka piersiowa, ale dlaczego by nie podkreślić broszką kołnierzyka? Prosta koszula nabierze dzięki temu zabiegowi elegancji i szyku.
Trzecia zasada brzmi: broszki dobrze prezentują się nie tylko w połączeniu z marynarkami i sukienkami, ale też ze swetrami. Nudny kardigan zyska niepowtarzalnego i całkiem nowego stylu w sąsiedztwie broszki.

Broszka to także niezawodny sposób na przerobienie naszych torebek, rękawiczek, pasków czy też butów.

Myślisz, że ten materiał jest warty zainteresowania? Jeśli tak, to bez wątpienia zainteresuje Cię też ta rekomendowana oferta (https://fryzjerpiaseczno.pl/stylizacja-paznokci/), ponieważ dotyczy pokrewnej tematyki.

Słynny stylista Gok Wan w interesujący sposób uczy kobiety jak z niepozornych pantofli uczynić centralny punkt naszej stylizacji dopinając dwie broszki (broszki). Brak nam funduszy na wieczorowa torebkę? Przypnijmy broszkę do takiej, którą już posiadamy w swej szafie.
Nie bójmy się więc broszek! Odpowiednio dobrane, postawią przysłowiową kropkę nad „i” naszym stylizacjom.

Comments are closed.