3XL – to nie kłopot. Gdzie kupić męską odzież w dużych rozmiarach? Sprawdź w poniższym artykule!

| 0
Tak bywa, iż chociaż w przypadku facetów rozmiar xxxl czasem nie robi na obsłudze sklepuwiększego wrażenia, faceci nie mają pewnych sklepów, do jakich mogą iść i wrócić z zakupów usatysfakcjonowani, a dodatkowo akurat z tym, co kupić naprawdę chcieli. Wskażemy, które miejsca spiszą się na medal.

Nieodzowne oprzyrządowanie cyklisty

wpis w: Handel | 0
Na zapytanie, co rowerzysta winien mieć ze sobą, zaś czego posiadać nie musi odpowiedź winna być jednoznaczna i prosta. Naturalnie starczy zajrzeć do znowelizowanego w zeszłym roku kodeksu drogowego, aby dowiedzieć się, w co cyklista jak też jego jednoślad powinni być zaopatrzeni.

Analiza po dwudziestopięcioleciu nowego systemu

wpis w: Kobieta | 0
Razem z przemianami po wyborach 4 czerwca 89 i stabilizowaniem się sytuacji ekonomicznej rodacy postanowili nadrobić braki spowodowane PRL-em. Proces ten przebiegał i chyba nadal przebiega wielotorowo. Rozpoczął się on jeszcze przed 4 czerwca 1989. Najszybsze i najgłębsze zmiany następowały na poziomie makroekonomicznym. Jak grzyby po deszczu powstawały niewielkie firmy i malutkie jednoosobowe interesy. Po po 25 latach z wielu z nich powstały największe dziś istniejące koncerny.