Męski punkt widzenia czyli jak powinien się prezentować facet z klasą

wpis w: Biżuteria, Kobieta | 0
Dziś, mimo iż sporo się mówi, że nie należy oceniać ”książki po okładce”, powiedzenie „jak cię widzą, tak cię piszą” jest wciąż aktualne. Mało tego – bardzo często stosowane w praktyce. Z tego powodu jeśli ktoś nie dostosuje się do zasad mówiących, jak powinno się prezentować np. na spotkaniu w sprawie pracy, może przegapić swą życiową szansę, co więcej – na własne życzenie.

Jaką sukienkę wybrać na randkę?

wpis w: Biżuteria, Kobieta | 0
Co jakiś czas z pewnością robimy przegląd szafy. Zwykle poszukując stroju na konkretną imprezę, lecz czasami też tak po prostu, by zaprowadzić ład i sprawdzić, jakie ubrania na nas pasują, które wyszły z mody, a które aktualnie do niej wróciły i możemy znów zacząć je wkładać. Trzeba raz na jakiś czas przekopać szafę, bo możemy odkryć wspaniałe, a dawno zapomniane stroje. Na przykład sukienka z baskinką.

Wygodne skarpety i odpowiednio dobrane obuwie sprawią, że pokonamy każdą odległość pieszo

wpis w: Biżuteria, Kobieta | 0
Skarpety to element naszej garderoby, którego na ogół odpowiednio nie doceniamy. Właściwie nie dostrzegamy nierzadko ich istnienia, do chwili, kiedy nam się zgubią albo – wyrażając się nieco żartobliwie – nie skończą nam się czyste pary. Jednak powinno się docenić rolę, którą spełniają w naszej garderobie skarpety.