Bądź modna latem

wpis w: Kobieta | 0
Chociaż zimowa pora jeszcze straszy nas niskimi temperaturami, to należy pamiętać, że w pobliżu ukrywa się wiosna. A w raz z jej pojawieniem się należy pomyśleć o odświeżeniu szafy. Zbliżający się okres to doskonały pretekst, aby poznać trendy lato 2014, a co za tym idzie wybrać się na poszukiwania. A moda dla kobiet zapowiada się w tym roku wyjątkowo bogato. Różnorodność jest tak duża, że z pewnością każda z nas znajdzie coś dla siebie nie tylko w sklepach, ale i w swojej szafie. Co zatem będzie dominowało na ulicach naszych miast?

Moda w roku 2014

Autor: Christian Sosa
Źródło: http://www.flickr.com

Wiosna to zwiewne materiały, a do tego sporo kolorów. Czas odwiesić ciemne i mięsiste swetry i zrobić wolną powierzchnię na kwiatowe wzory. Jeśli jesteś zwolenniczką hippisów, to jest element, o którym nie możesz zapomnieć. Tego rodzaju tkaniny odnajdziemy na bluzkach i sukienkach. Do rozchwytywanych ubrań będą należały spodnie.

U każdej kobiety, która uważa się za modną, w szafie nie powinno zabraknąć jasnych spodni, które od kilku lat cieszą się stałym powodzeniem zwłaszcza, jako część markowych garniturów. Kolejnymi spodniami, które są modowym must have są dżinsy. Dżinsy to niezbędnik obecnego sezonu. Mówi się, że para dobrych dżinsów musi być w szafie tak jak mała czarna. Łaskami będą się cieszyć również trampki – swoiste dopełnienie dżinsów. W szczególności te na platformie. Pasują zarówno do spodni jak i do spódnicy, można je włożyć do pracy jak i na mniej oficjalne spotkanie.

Lato w szafie

Autor: Mobilus In Mobili
Źródło: http://www.flickr.com

Ważną częścią letniej mody i tak są sukienki letnie. Nie ważne czy z krótkim rękawami, mini, czy też bez pleców, uwydatniające biust, zawsze cieszą się sporą popularnością, w trakcie wakacyjnych miesięcy. I tutaj również panują na czasie w zeszłym roku.

Modne sukienki znajdą swoje zwolenniczki zawsze i o każdej porze. W tym roku hitem okażą się, obok kwiatowych printów, krzykliwe kolory.

Jeśli zainteresował Cię ten tekst, to odsyłacz do www (https://sentiell.pl/pol_m_BIZUTERIA_Bizuteria-srebrna-pr-925_Pierscionki-135.html) pokieruje Cię do równie ciekawych materiałów. Nie zwlekaj tylko kliknij tutaj!

Równie ogromnym powodzeniem cieszyć się będą motywy wschodnie np.: smoki. Z modnych tej wiosny gadżetów każda kobieta powinna kupić rodem z lat 80’ klipsy. Do tego zawsze trendy torba w szalonym stylu, która odmieni styl każdej z nas.

Moda z zeszłego roku nie przeminęła całkowicie. Nadchodzący okres to, zatem nowości jak i sprawdzone wcześniej trendy, dlatego ciekawym doświadczeniem będzie zestawianie ze sobą tego, co nowe z tym, co już znane.

Komentarze zostały wyłączone.