Garaże blaszane, koszt budowy garażu dwustanowiskowego – zobacz, ile wyniesie cię planowana inwestycja

| 0
Kiedy posiadamy samochód musimy pamiętać, że poza tym, że da nam ogromną wygodę, to też będziemy musieli sporo się przy nim nachodzić. Po pierwsze musimy liczyć się z tym, że samochód to wydatek i to nie jedynie w chwili, gdy go kupujemy. Musimy opłacać wizyty w warsztatach samochodowych, płacić za benzynę i płacić za mnóstwo innych rzeczy. Do tego trzeba dodać garaże blaszane. Często jest tak, ze po prostu w zwiąż,u z projektem domu nie został przewidywany garaż, wtedy nie mamy gdzie wstawiać auta.

Jak dokładnie uda nam się zatroszczyć się o satysfakcjonujący design własnego samochodu?

| 0
Spora część kierowców zwraca uwagę na estetykę swojego auta, starając się zatroszczyć o jego właściwą prezencję. Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach nie jest to trudne zadanie, z tego względu, że mamy do wyboru niemało funkcjonalnych kosmetyków samochodowych. Oprócz nich, należy zwrócić uwagę na akcesoria, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią prezencję danego pojazdu.

Jak się sprawuje Ford Focus MK2? Jakie ma regularnie spotykane usterki, co się w nim może zepsuć?

| 0
Ford Focus w wersji MK2 zadebiutował w 2005 roku. Różne zdania o tym pojeździe były skrajnie odmienne, wiele osób było zadowolonych, pozostała część mówiła o znacznym rozczarowaniu. Bez wątpienia ten typ Focusa upodobnił się do podobnych modeli konkurencji. Niestety, bo zachwycające nadwozie rekompensowało nawet mnóstwo awarii poprzedniej wersji…
1 2