Garaże blaszane, koszt budowy garażu dwustanowiskowego – zobacz, ile wyniesie cię planowana inwestycja

| posted in: Handel | 0
Kiedy posiadamy auto powinniśmy pamiętać, że poza tym, że da nam duży komfort, to również będzie trzeba sporo się wokół niego nachodzić. Po pierwsze musimy liczyć się z tym, że samochód to wydatek i to nie jedynie w momencie, kiedy go kupujemy. Trzeba opłacać wizyty w warsztatach samochodowych, płacić za benzynę i płacić za mnóstwo innych rzeczy. Do tego trzeba dodać garaże blaszane. Często zdarza się tak, ze po prostu w ramach projektu domu nie był przewidziany garaż, wtedy nie mamy gdzie wstawić auta.

Jak dokładnie uda nam się zatroszczyć się o satysfakcjonujący design własnego samochodu?

| posted in: Handel | 0
Większość kierowców zwraca uwagę na estetykę swojego samochodu, starając się zadbać o jego właściwą prezencję. Trzeba zaznaczyć, że w dobie naszych czasów nie jest to trudne zadanie, ponieważ mamy do dyspozycji niemało praktycznych kosmetyków do pojazdów. Oprócz nich, warto zwrócić uwagę na akcesoria, które skutecznie uatrakcyjnią wygląd danego pojazdu.

Jak się sprawuje Ford Focus MK2? Jakie ma regularnie spotykane usterki, co się w nim może zepsuć?

| posted in: Handel | 0
Ford Focus w wersji MK2 pojawił się w 2005 roku. Opinie o tym pojeździe mogły być skrajnie, wiele osób było zadowolonych, druga część mówiła o ogromnym rozczarowaniu. Bez wątpienia ten typ Focusa przyzwyczaił do podobnych modeli konkurencji. Trochę szkoda, bo zjawiskowe nadwozie mogło rekompensować nawet mnóstwo awarii wcześniejszej wersji…
1 2