Garaże blaszane, koszt budowy garażu dwustanowiskowego – zobacz, ile wyniesie cię planowana inwestycja

| posted in: Handel | 0
Kiedy posiadamy samochód musimy mieć na uwadze, że poza tym, że da nam duży komfort, to również będziemy musieli sporo się przy nim nachodzić. Po pierwsze powinniśmy liczyć się z tym, że pojazd to wydatek i to nie tylko w momencie, kiedy go kupujemy. Będziemy musieli opłacać wizyty w warsztatach samochodowych, jeździć na stację benzynową i płacić za mnóstwo innych rzeczy. Do tego trzeba dodać garaże blaszane. Często zdarza się tak, ze po prostu w zwiąż,u z projektem domu nie został przewidziany garaż, wtedy nie mamy gdzie wstawiać samochodu.

Jak dokładnie uda nam się zatroszczyć się o satysfakcjonujący design własnego samochodu?

| posted in: Handel | 0
Duża część kierowców zwraca uwagę na wygląd swojego auta, starając się zatroszczyć o jego właściwą prezencję. Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach nie jest to trudne zadanie, bowiem mamy do wyboru sporo praktycznych kosmetyków do pojazdów. Oprócz nich, powinniśmy zwrócić uwagę na gadżety, które dodatkowo uatrakcyjnią prezencję danego pojazdu.

Jak się sprawuje Ford Focus MK2? Jakie ma regularnie spotykane usterki, co się w nim może zepsuć?

| 0
Ford Focus w wersji MK2 zadebiutował w 2005 roku. Różne zdania o tym pojeździe były skrajnie odmienne, wiele osób było zadowolonych, pozostała część mówiła o znacznym rozczarowaniu. Bez wątpienia ten typ Focusa upodobnił się do podobnych modeli konkurencji. Niestety, bo zachwycające nadwozie rekompensowało nawet mnóstwo awarii poprzedniej wersji…
1 2