Aparaty dla bardziej zaawansowanych fotografów- testujemy funkcjonalności

| 0
Zwykłe fotki mają wiele swego rodzaju uroku – trudno z tym polemizować. Jednakże trudno także nie zauważyć wielkich różnic pomiędzy zwykłymi fotkami, a tym, które cechują się trochę ponadprzeciętnym poziomem. Tylko te drugie mogą przejść do pamięci.

Czyli: solidny aparat jest godny zakupu. To oczywiste, że niektórzy nie posiadają kilku tysięcy na doskonały aparat, którego nie powstydziłby się nawet znany fotograf, lecz no proszę nie uważać, że typowym aparatem można zrobić ponadprzeciętne fotki. Niektóre kwestie są nieubłagane: bo z aparatami jest dokładnie jak z autami albo motocyklami: a więc możemy bardzo lubić motoryzację, lecz jeśli będziemy mieli byle co, zapewne nie będziemy niestety mogli się doskonale rozwinąć. Raduje serce jeżeli większa część polskiego społeczeństwa będzie rozumiała, że ciężko być zadowolonym ze sprzętu, który jest jakby nie patrzeć dla każdego. Zatem na przykład nikon D800 to ten aparat, który jest całkowicie godny uwagi tego fotografa, który nieco ponadstandardowo zwykł podchodzić do tematu tworzenia fotografii…

Poznaj także artykuły odnośnie DJI Phantom.

GoPro Hero 4
Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Nikon to znana marka: autentycznie wszyscy pasjonaci fotografii – na pewnie każdym poziomie doskonale wiedzą, że jeżeli bardzo zależałoby im na bardzo dobrej jakości sprzętu, bez dwóch zdań mogą zaufać owej firmie. Niby istnieją również konkurencyjne marki, nie można umniejszać ich rangi, lecz mimo wszystko sytuacja jest taka, iż Nikon rządzi. Chociaż to jasne, że to tylko mocno subiektywna opinia autora owego artykułu. Fani fotografii mają bardzo różne gusta, ale można szczerze napisać, iż z Nikonów każdy będzie bardzo uradowany.

Jeżeli już jesteśmy w temacie rewelacyjnej jakości – może to odrobinę lekkie zboczenie z podstawowego tematu: prawda jest taka, że chociaż warto mieć porządny aparat, to jednakże czymś rewelacyjnym są także kamery GoPro (szczegóły): świetna jakość nagrania sprawia, iż chociażby wśród fanów sportów ekstremalnych GoPro w ostatnim czasie jest na topie.

Comments are closed.