Akcesoria dla telefonu

| 0
Sklep internetowy poleca w atrakcyjnych cenach gadżety do komórki. W tym miesiącu szczególnie poleca się gumy na telefon oraz folię na komórkę. Guma na telefon jest świetnie do niego dopasowana. Stworzona została z dobrej jakości materiału TPU. Materiał, z którego stworzony został futerał, posiada domieszkę, która ma właściwości antybakteryjne, co jest bardzo ważne w codziennym życiu, bo telefon leży w różnych miejscach a później zostaje przykładany do twarzy kilkanaście razy w ciągu dnia.

telefony

Autor: Luca Viscardi
Źródło: http://www.flickr.com
Najwyższa trwałość tegoż materiału pozwala na odpowiednią ochronę komórki jak i długotrwałe użytkowanie. Guma na telefon jest bardzo trwała na uderzenia, na Etuo bardzo duży wybór. Guma na telefon tłumi energię uderzenia w czasie upadku. Futerał jest specjalnie wyprofilowany tam gdzie ma guziczki aby można je było obsługiwać, gdy telefon komórkowy jest w etui. Guma zapewnia prosty dostęp do gniazd, przycisków, głośników, kamery, lampy błyskowej bez konieczności zdejmowania gumy. Guma na telefon Chroni telefon przed porysowaniem, ale też przed działaniem pogodowym i matowieniem telefonu.

Gumy na telefon mają różnorodne barwy oraz grafiki. Oryginalne grafiki sprawią, że telefon nie tylko będzie doskonale zabezpieczony, ale będzie także przykuwał wzrok. Futerał posiada 12 miesięczną gwarancję. Guma jest idealnie dopasowana do :telefonu komórkowego, nie jest luźna, nie spada, a co więcej posiada wystający rant w koło wyświetlacza, który chroni ekran telefonu. Eleganckie etui, nie tylko doskonale ochroni smarton, ale również odświeży jego wygląd.Folia na komórkę wykonana została z poliwęglanu.

Chroni ekran przed porysowaniem, zabrudzeniami, uszkodzeniami oraz uderzeniem. Powłoka zapobiega powstaniu na szkle odcisków i smug. Ekran reaguje tak samo na dotyk jak bez niej. Folia na komórkę doskonale przylega, a po odklejeniu nie zostawia żadnego śladu. Folia maskuje także już istniejące rysy na ekranie. Folia jest w 100% przezroczysta – obraz nie modyfikuje ostrości i koloru. Główne zalety folii to: doskonała ochrona; bardzo dobra wytrzymałość na zarysowania nawet niezwykle ostrymi przedmiotami; komfortowy dotyk jak i bardzo prosty montaż i demontaż. Do folii dołączony jest zestaw czyszczący, potrzebny przy montażu. Istnieje również video instrukcja nakładania folii w języku polskim.
Komentarze zostały wyłączone.